• امروز : دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : 9 - محرم - 1446
  • برابر با : Monday - 15 July - 2024
11
حق دلالی یک مربی قطع شده، از زبان او به استقلال حمله می‌کنند

واکنش تند حجت کریمی به صحبت‌های ساپینتو: دائم الخمر بود!

  • کد خبر : 16597
  • 04 تیر 1402 - 12:04
واکنش تند حجت کریمی به صحبت‌های ساپینتو: دائم الخمر بود!
سرپرست باشگاه استقلال نسبت به صحبت‌های ساپینتو، واکنش نشان داد. در این برهه از زمان، پاسخگویی به افراد معلوم الحالی را که برای رسیدن به مطامع خود خسارات زیادی به استقلال زدند، جایز نمی‌دانم.

به گزارش انطباق ، حجت کریمی نسبت به انتقادات ساپینتو واکنش نشان داد.

سرپرست باشگاه استقلال نوشت: هواداران فهیم باشگاه استقلال، تلاش ما برای انتخاب یک سرمربی شایسته برای تیم استقلال با حضور آقای نکونام به ثمر نشست و هم اکنون با هماهنگی ایشان در صدد بستن تیمی قدرتمند و شایسته قهرمانی هستیم.

وی ادامه داد: در این برهه از زمان، پاسخگویی به افراد معلوم الحالی را که برای رسیدن به مطامع خود خسارات زیادی به استقلال زدند، جایز نمی‌دانم. آنانی که برای رسیدن به حق دلالی‌شان یک مربی معمولی و دایم‌الخمر را چند برابر قیمت به استقلال تحمیل کردند و حالا که دست‌شان از باشگاه کوتاه شده، از زبان او به استقلال حمله می‌کنند.

کریمی در انتها نوشت: فرصت برای پاسخگویی همراه با اسناد و مدارک بسیار است، اما در این شرایط زمانی ما بستن تیمی قدرتمند با نظر سرمربی و بدون دخالت این دلالان است. ان‌شاءالله با اتحاد و همبستگی با همدیگر تلاش می‌کنیم برای قهرمانی. با احترام سید حجت کریمی.

ساپینتو ساعاتی پیش در صفحه شخصی خود شدیداً از سرپرست استقلال انتقاد کرد.

ساپینتو: از دروغ‌های پُرتعداد و وعده های توخالی «کریمی» شوکه شده‌ام

ریکاردو ساپینتو در صفحه شخصی خود نوشت: از زمانی که تهران را ترک کردم، در ماموریت جدیدم روی کار و مسؤولیت جدیدم تمرکز کردم و هیچ وقت در مورد استقلال صحبت نکردم جز اینکه از جو و هواداران بزرگ تعریف کنم. در مواقع بحران، برخی از افراد ماهیت واقعی خود را آشکار می کنند و برای حفظ قدرت خود به دروغ‌های غیرقابل تصور متوسل می شوند. وقتی فشار بالا می رود، نقاب یکپارچگی آنها محو می‌شود و جای خود را به سیل دروغ می دهد. هفته گذشته اظهارات امیری بود. ادعاهای دیروز کریمی در مصاحبه خود نیز شاهد تاسف بار دیگری است که پاسخ قاطعانه را می‌طلبد.

وی ادامه داد: اولاً، حقوقی که او نقل کرد یک اغراق بزرگ است. رقم واقعی مورد بحث با نماینده من بسیار بسیار بسیار دور از رقمی است که در مصاحبه فاش شد. ناامید کننده است که خود سرپرست باشگاه چنین دروغ هایی را منتشر می کند. همچنین زمان خوبی است که به یاد داشته باشید هنوز غرامتی را که با ۸ ماه تاخیر و نزدیک به ۲ ماه پیش کریمی به من وعده داده بود؛ دریافت نکرده ام.

سرمربی پرتغالی گفت: مهمتر از درخواست حقوق، خواسته های دیگر من بود: شرایط کاری بهتر. بازیکنان و کارکنان باید به موقع دستمزد دریافت کنند، بازیکنان باید یک سالن بدنسازی برای تمرین داشته باشند، آنها نیاز به ۲ زمین دارند که در تمام طول سال در شرایط خوبی برای تمرین باشند، از جمله به یک مکان ریکاوری بعد از بازی نیاز دارند. من حتی یک پاسخ هم از کریمی دریافت نکردم. نه حتی یک “متاسفم” یا “متشکرم”. هیچ چیز. فقط وعده های توخالی و دروغ.

ساپینتو نوشت: بگذارید صریح بگویم؛ من نه ۲۰۰ هزار یورو اضافی درخواست کردم و نه قراردادی ۳ ساله. از حجم دروغ های کریمی شوکه شده ام.قول هایی در مورد تمدید قرارداد داده شد. وعده هایی که هرگز محقق نشد. درخواست من یک قرارداد ۲ ساله ساده و یک افزایش دستمزد اندک بود. نه کمتر، نه بیشتر. یکی از آرزوهای اصلی ما این بود که برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم، این تنها چیزی است که همیشه می خواستم. همان لیگ قهرمانان آسیا که به دلیل عدم پرداخت از سوی همین اعضای هیات مدیره به مربی قبلی از آن حذف شدیم. چرا پرداخت ها یکی دو هفته بعد از سرپرستی او انجام شد و قبل از اینکه کریمی معاون باشگاه بود، پرداخت ها انجام نشد؟ با وجود ناملایمات، ما با هم به چیز قابل توجهی دست یافتیم و برای اولین بار در ۷۵ سال سوپرکاپ را بدست آوردیم – گواهی بر انعطاف پذیری و فداکاری جمعی ما. ما بهترین خط حمله لیگ را داشتیم و در طول فصل، فوتبال فوق العاده ای بازی کردیم.با این حال، ذکر این نکته ضروری است که سفر ما بدون موانع نبود. ما باید با ۱۲ امتیازی که به شکلی مشکوک از استقلال گرفته می شد مبارزه می کردیم – ۱۲ امتیازی که باعث قهرمانی ما می شد. شرایط مربوط به باخت ما در فینال جام حذفی برای همه کسانی که از نزدیک درگیر بودند، روشن بود.

سرمربی سابق استقلال گفت: کریمی می گوید من مقصر باخت در دیدار فینال جام حذفی هستم – آیا به خاطر کارت قرمزی بود که با بازیکنانم گلی را جشن گرفتم؟ تعویض های خوبی انجام دادیم که منجر به گل تساوی شد، اما ۲ مصدومیت باعث شد تا بتوانیم با ۲ تعویض دیگر به تیم کمک کنیم. در نهایت، نتیجه به دلیل برتری تاکتیکی حریف رخ نداد – این اتفاق افتاد زیرا این فوتبال است و نمی توان همه چیز را کنترل کرد. مهمتر از آن، زمانی که من نیاز به دفاع داشتم، هیات مدیره کجا بود؟ مدیریت کجا بود؟ چرا نامه رسمی به فدراسیون نوشته نشد تا دلیل برکناری من را خواستار شوند؟ تا امروز نمی دانم چرا در این مسابقه اخراج شدم و کریمی هرگز اهمیتی به این موضوع نداد. چرا؟ و بعد از سرزنش من به هواداران می‌گوید که می خواهد قراردادم را تمدید کند؟ دروغ، دروغ و دروغ های بیشتر.در ۳ ماه گذشته پیشنهادهای زیادی برای جدایی از باشگاه دریافت کردم – از جمله علاقه ۲ باشگاه در ایران – اما به احترام استقلال که همیشه اولویت اصلی من بود، هرگز به هیچ یک از آنها گوش نکردم. تصمیم نهایی زمانی گرفته شد که متوجه شدم اعضای هیات مدیره تغییر نخواهند کرد. با این حساب و رفتاری که کریمی در مذاکرات مدام گفته بود، دیگر نتوانستم در استقلال ادامه دهم.

ساپینتو نوشت: من از پیشبرد مراحل قانونی خودداری کرده ام اما با توجه به این اظهارات، نمی توانم با این هیات مذاکره کنم. دروغ های کریمی – مردی بدون سابقه فوتبالی – ثابت شده است، این مردی نیست که با حسن نیت عمل کند. این مدیریت، شایسته استقلال نیست. هواداران و بازیکنان شایسته مدیر بهتری هستند. من همیشه حرفه ای بودن خود را حفظ کرده ام و رابطه خود را با شما هواداران، در بالاترین احترام حفظ کرده‌ام. ایده استفاده از شما برای اعمال فشار نه تنها نادرست است، بلکه عمیقاً بی احترامی به پیوند ماست.اکنون زمان تمرکز بر آینده فرا رسیده است. فصل پیش رو برای استقلال سرنوشت ساز است. من باشگاه را تشویق می‌کنم که با پشتکار آماده شود و وحدت و احترام را تقویت کند. بیایید به عشق مشترک خود به این باشگاه بزرگ احترام بگذاریم و با شور و شوق خود برای فوتبال به جلو حرکت کنیم. این مسیر پیش روی استقلال است.امیدوارم این وضعیت را روشن کند. بسیار خوشحال کننده است که می بینم درک کردید که من هرگز باشگاه را رها نکردم، به عهدم مبنی بر اینکه هرگز از این تیم دست نکشم و این سفر را تا آخر انجام دهم، حتی بدون دریافت غرامت مناسب، عمل کردم.از حمایت مداوم شما متشکرم – این برای من یک دنیا معنا دارد.

لینک کوتاه : https://entebaagh.ir/?p=16597

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.